Kde koupit Native Instruments Komplete 11 Ultimate Update

Komplete 11 upgrade pro již nainstalováno existující verze kompletu 2-10. Díky upgradovat se z vašeho původního Komplete stává nová Ultimate verze Komplete 11. Širokospektrá sada nástrojů pro hudební… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Native Instruments Komplete 11 Ultimate Update VST Instruments
Cena
9 690 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Native Instruments Komplete 11 Ultimate Update které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 9 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Komplete 11 upgrade pro již nainstalováno existující verze kompletu 2-10. Díky upgradovat se z vašeho původního Komplete stává nová Ultimate verze Komplete 11. Širokospektrá sada nástrojů pro hudební produkci profesionální kvality. Balíček obsahuje více než 500 GB zvukových vzorků a přes 18 000 zvuků. Kromě toho je k dispozici 87 nástrojů a efektů. Kompletu 11 Ultimate je kompletním profesionálním řešením pro hudební produkci na nejvyšší kvalitativní úrovni. Kompletu je možné využívat jako Stand alone nástroj nebo jako VST, Audio Units, ASIO, Core Audio, WASAPI, AAX Native (Pro Tools 10 a výše).

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Native Instruments Komplete 11 Ultimate Update z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 235168
- jistota kvalitního výrobce Native Instruments
- kategorie VST Instruments

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 96 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Native Instruments Komplete 11 Ultimate Update. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Native Instruments Komplete 11 Ultimate Update na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce VST Instruments Native Instruments, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Native Instruments Komplete 11 Ultimate Update vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: