Kde koupit Nebesa lux z šifónu - Měsíček bílý

vzor: Měsíček bílý <strong>Nebesa lux ze šifonu.</strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 100% přírodní bavlna + šifon. <br /> <br />I. Jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry cca +/- 3cm:</strong> 150cm x 270cm. <br /> <br />Držák nebes - konstrukce nejsou součástí! <br />Lze jej dokoupit zvlášt. <br /> <br />Vše vyrobeno z kvalitní přírodní bavlny - měkká na omak, neškrábe, neobsahuje žádné škodlivé látky. Po vyprání neztrácí barvu. <br /> <br /><strong>Certifikováno… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nebesa lux z šifónu - Měsíček bílý Vybavení a doplňky
Cena
611 Kč
Dostupnost
07.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nebesa lux z šifónu - Měsíček bílý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 611 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nebesa lux z šifónu - Měsíček bílý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 03913001 a ID 30574
- jistota kvalitního výrobce Mamo Tato
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nebesa lux z šifónu - Měsíček bílý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nebesa lux z šifónu - Měsíček bílý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mamo Tato, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nebesa lux z šifónu - Měsíček bílý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: