Kde koupit Nebesa Š MMT - Ježek modrý -DOPRODEJ

DOPRODEJ Nádherné nebesa na postýlku <br /> <br />Materiál: 100% bavlna <br />Rozměry: 240cm x 155cm <br /> <br /> <br /> <br />Držák nebes - konstrukce nejs… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nebesa Š MMT - Ježek modrý -DOPRODEJ Vybavení a doplňky
Cena
441 Kč
Dostupnost
Skladem 07.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nebesa Š MMT - Ježek modrý -DOPRODEJ které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 441 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

DOPRODEJ Nádherné nebesa na postýlku <br /> <br />Materiál: 100% bavlna <br />Rozměry: 240cm x 155cm <br /> <br /> <br /> <br />Držák nebes - konstrukce nejsou součástí! <br />Lze jej dokoupit zvlášt. <br /> <br />DOPRODEJ - cena do vyprodání zásob. <br /> <br /> <br />Certifikováno, atest, 1.jakost (produkt určen pro děti).Bavlna s certifikátem EU pro ekologii textilu OKO-TEX Standard 100.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nebesa Š MMT - Ježek modrý -DOPRODEJ z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309108445 a ID 30626
- jistota kvalitního výrobce Mamo Tato
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 80 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nebesa Š MMT - Ježek modrý -DOPRODEJ. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nebesa Š MMT - Ježek modrý -DOPRODEJ na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mamo Tato, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nebesa Š MMT - Ježek modrý -DOPRODEJ vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: