Kde koupit Nerf ELITE pistole se světelným zaměřováním a terčem

S pistolí FIRESTRIKE můžete splnit misi i pod rouškou tmy. Přesný laserový paprsek na této kompaktní pistoli Vám pomůže dokonale zamířit i za špatných světelných podmínek. S aktivovaným laserovým papr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nerf ELITE pistole se světelným zaměřováním a terčem
					
				 Pistole pro kluky
Cena
629 Kč
Dostupnost
Skladem 21.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nerf ELITE pistole se světelným zaměřováním a terčem které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 629 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

S pistolí FIRESTRIKE můžete splnit misi i pod rouškou tmy. Přesný laserový paprsek na této kompaktní pistoli Vám pomůže dokonale zamířit i za špatných světelných podmínek. S aktivovaným laserovým paprskem můžete zaměřit cíl až do vzdálenosti 4,5 metru. FIRESTRIKE navíc dokáže vystřelit šipky ELITE až na 23 metrů! Díky adaptéru Tactical Rail můžete stejně jako u většiny produktů z řady N-STRIKE připojit další příslušenství a rozšířit tak svoje možnosti. Využijte laserový paprsek na pistoli FIRESTRIKE a cíl zasáhnete jediným výstřelem. Soupeři nebudou mít šanci. Balení obsahuje 1x pistoli Firestrike 1x terč 10 ks přisávacích šipek Hračky Nerf jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, díky němuž zvládnou i hrubší zacházení ve venkovních soubojích. Pistole jsou rovněž velmi lehké, takže s nimi děti mohou dovádět klidně celý den. Šipky, které vystřelují, jsou vyrobeny z pěny nebo gumového materiálu, tudíž jsou naprosto bezpečné. S pistolemi Nerf si děti vždy užijí spoustu akčního dobrodružství.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nerf ELITE pistole se světelným zaměřováním a terčem z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5010994815813 a ID 692423
- jistota kvalitního výrobce Nerf
- kategorie Pistole pro kluky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 107 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nerf ELITE pistole se světelným zaměřováním a terčem . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nerf ELITE pistole se světelným zaměřováním a terčem na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pistole pro kluky Nerf, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nerf ELITE pistole se světelným zaměřováním a terčem vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Pistole pro kluky Nerf, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz