Kde koupit Nerf MEGA balení 3 velkých náhradních pěnových šipek

Mega balení 3 vlekých náhradních pěnových šipek Nedovol, aby ti v tvém Demolishru 2v1 došli velké pěnové rakety. S tím to balením 3 velkých šipek budeš vždy mít nějaké v zásobě. Balení obsahuje 3 vle… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nerf MEGA balení 3 velkých náhradních pěnových šipek
					
				 Pistole pro kluky
Cena
229 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nerf MEGA balení 3 velkých náhradních pěnových šipek které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 229 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Mega balení 3 vlekých náhradních pěnových šipek Nedovol, aby ti v tvém Demolishru 2v1 došli velké pěnové rakety. S tím to balením 3 velkých šipek budeš vždy mít nějaké v zásobě. Balení obsahuje 3 vleké náhradní pěnové šipky. Vhodné pro děti od 8 let. NERF a nebo NIC!

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nerf MEGA balení 3 velkých náhradních pěnových šipek z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5010994810900 a ID 692675
- jistota kvalitního výrobce Nerf
- kategorie Pistole pro kluky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 117 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nerf MEGA balení 3 velkých náhradních pěnových šipek . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nerf MEGA balení 3 velkých náhradních pěnových šipek na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pistole pro kluky Nerf, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nerf MEGA balení 3 velkých náhradních pěnových šipek vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Pistole pro kluky Nerf, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz