Kde koupit Nestlé JUNIOR máslové sušenky 180g

Určeno pro děti od jednoho roku. Obsahují: Vitamíny a minerální látky, které jsou v tomto období klíčové pro správný růst dětského organismu Vápník pro správný růst kostí Železo pro imunitní systém V… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nestlé JUNIOR máslové sušenky 180g
					
				 Sušenky
Cena
55 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nestlé JUNIOR máslové sušenky 180g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 55 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Určeno pro děti od jednoho roku. Obsahují: Vitamíny a minerální látky, které jsou v tomto období klíčové pro správný růst dětského organismu Vápník pro správný růst kostí Železo pro imunitní systém Vitamíny skupiny B pro uvolnění energie z potravy Jsou dobře stravitelné a mají příjemnou mléčnou chuť.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nestlé JUNIOR máslové sušenky 180g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8593893734456 a ID 166796
- jistota kvalitního výrobce Nestlé
- kategorie Sušenky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 54 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nestlé JUNIOR máslové sušenky 180g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nestlé JUNIOR máslové sušenky 180g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sušenky Nestlé, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nestlé JUNIOR máslové sušenky 180g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Sušenky Nestlé, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz