Kde koupit Neumann EA4 Elastic Suspension Silver

Odpružený držák na mikrofon disponující otáčecím upevněním s 5/8"-27 samicovým závitem a závitovým adaptérem pro připojení k 1/2" a 3/8 "stojanem. Produkt je vyhotoven ve stříbrném barevném provedení. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Neumann EA4 Elastic Suspension Silver Držáky na mikrofony
Cena
3 090 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Neumann EA4 Elastic Suspension Silver které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Odpružený držák na mikrofon disponující otáčecím upevněním s 5/8"-27 samicovým závitem a závitovým adaptérem pro připojení k 1/2" a 3/8 "stojanem. Produkt je vyhotoven ve stříbrném barevném provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Neumann EA4 Elastic Suspension Silver z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225176
- jistota kvalitního výrobce Neumann
- kategorie Držáky na mikrofony

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 104 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Neumann EA4 Elastic Suspension Silver. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Neumann EA4 Elastic Suspension Silver na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Držáky na mikrofony Neumann, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Neumann EA4 Elastic Suspension Silver vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: