Kde koupit Nevylévací hrníček Sea Life - růžový

Barva: růžová, věk: 9m+, 230ml <strong>Hrneček Canpol Babies s úchyty.</strong> <br /> <br />Obsahuje unikátní nevylévací ventil, který umožňuje dítěti samostatně pít bez rozl… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nevylévací hrníček Sea Life - růžový Vybavení a doplňky
Cena
159 Kč
Dostupnost
Skladem 23.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nevylévací hrníček Sea Life - růžový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 159 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: růžová, věk: 9m+, 230ml <strong>Hrneček Canpol Babies s úchyty.</strong> <br /> <br />Obsahuje unikátní nevylévací ventil, který umožňuje dítěti samostatně pít bez rozlévání tekutiny. <br />Praktické úchyty usnadňují držení hrníčku v malých ručičkách. <br />Kryt brání ušpinění pítka. <br /> <br />Obsah hrníčku je 230ml. <br />Vhodné pro děti od 9-ti měsíců. <br /> <br />Bez BPA.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nevylévací hrníček Sea Life - růžový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5903407565019 a ID 93819
- jistota kvalitního výrobce Canpol Babies
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nevylévací hrníček Sea Life - růžový. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nevylévací hrníček Sea Life - růžový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Canpol Babies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nevylévací hrníček Sea Life - růžový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Canpol Babies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz