Kde koupit Nikko CAT Nakladač

Caterpillat (CAT) velký nakladač v černo-žluté kombinaci. Zaručeně potěší a pobaví každého malého kluka. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nikko CAT Nakladač
					
				 Stavební auta, bagry, jeřáby
Cena
329 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nikko CAT Nakladač které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 329 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Caterpillat (CAT) velký nakladač v černo-žluté kombinaci. Zaručeně potěší a pobaví každého malého kluka.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nikko CAT Nakladač z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 11543367109 a ID 1134110
- jistota kvalitního výrobce Nikko
- kategorie Stavební auta, bagry, jeřáby

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 53 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nikko CAT Nakladač . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nikko CAT Nakladač na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stavební auta, bagry, jeřáby Nikko, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nikko CAT Nakladač vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Stavební auta, bagry, jeřáby Nikko, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz