Kde koupit Nikko CAT Stavebnice set - Bagr 22cm

Stavebnice bagru a pásového podavače ve výrazných žlutých barvách světoznámé licence Catepillar. Plastové autíčko složíte jednoduše pomocí přidaného šroubováku. Děti si se stavebnicí užijí spoustu záb… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nikko CAT Stavebnice set - Bagr 22cm
					
				 Stavební auta, bagry, jeřáby
Cena
549 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nikko CAT Stavebnice set - Bagr 22cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 549 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Stavebnice bagru a pásového podavače ve výrazných žlutých barvách světoznámé licence Catepillar. Plastové autíčko složíte jednoduše pomocí přidaného šroubováku. Děti si se stavebnicí užijí spoustu zábavy nejen při jejím skládání. Skládáním si navíc děti rozvíjejí své manuální dovednosti. Plastová stavebnice Catepillar pro nejmenší. Stavebnice je vyrobena z nezávadného plastu. Stylový kufřík obsahuje 13 dílků stavebnice a šroubovák. Skládáním si děti zlepšují manuální zručnost a rozvíjejí kreativitu. Velikost balení: 21 × 26 × 13 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nikko CAT Stavebnice set - Bagr 22cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 11543809135 a ID 1134300
- jistota kvalitního výrobce Nikko
- kategorie Stavební auta, bagry, jeřáby

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nikko CAT Stavebnice set - Bagr 22cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nikko CAT Stavebnice set - Bagr 22cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stavební auta, bagry, jeřáby Nikko, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nikko CAT Stavebnice set - Bagr 22cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Stavební auta, bagry, jeřáby Nikko, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz