Kde koupit Nikko RC Dodge Viper 1:16

RC model na dálkové ovládání. Model Dodge Viper. Baterie nejsou součástí balení (3xAAA, 4xAA). Zaručeně potěší a pobaví každého malého kluka. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nikko RC Dodge Viper 1:16
					
				 RC modely
Cena
749 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nikko RC Dodge Viper 1:16 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 749 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

RC model na dálkové ovládání. Model Dodge Viper. Baterie nejsou součástí balení (3xAAA, 4xAA). Zaručeně potěší a pobaví každého malého kluka.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nikko RC Dodge Viper 1:16 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 11543941767 a ID 1134460
- jistota kvalitního výrobce Nikko
- kategorie RC modely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 133 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nikko RC Dodge Viper 1:16 . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nikko RC Dodge Viper 1:16 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce RC modely Nikko, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nikko RC Dodge Viper 1:16 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží RC modely Nikko, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz