Kde koupit Nikko RC Ford Mustang 5.0 1:16

RC model na dálkové ovládání. Model Ford Mustang. Baterie nejsou součástí balení (3xAAA, 4xAA). Zaručeně potěší a pobaví každého malého kluka. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nikko RC Ford Mustang 5.0 1:16
					
				 RC modely
Cena
879 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nikko RC Ford Mustang 5.0 1:16 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 879 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

RC model na dálkové ovládání. Model Ford Mustang. Baterie nejsou součástí balení (3xAAA, 4xAA). Zaručeně potěší a pobaví každého malého kluka.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nikko RC Ford Mustang 5.0 1:16 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 11543942627 a ID 1134490
- jistota kvalitního výrobce Nikko
- kategorie RC modely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 67 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nikko RC Ford Mustang 5.0 1:16 . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nikko RC Ford Mustang 5.0 1:16 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce RC modely Nikko, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nikko RC Ford Mustang 5.0 1:16 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží RC modely Nikko, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz