Kde koupit Nino NINO24SB ABS Tambourine Sky Blue

Tamburína s průměrem 10", disponující lehkou konstrukcí vyrobenou z odolného plastu. Tamburína je vybavena 8 páry plíšků vyrobených z oceli a plastovou blánou, která je předladěná. Součástí balení je… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nino NINO24SB ABS Tambourine Sky Blue Klasické tamburiny
Cena
920 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nino NINO24SB ABS Tambourine Sky Blue které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 920 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tamburína s průměrem 10", disponující lehkou konstrukcí vyrobenou z odolného plastu. Tamburína je vybavena 8 páry plíšků vyrobených z oceli a plastovou blánou, která je předladěná. Součástí balení je i dřevěná palička. Povrchová úprava: Sky Blue. Nástroje značky Nino (divize firmy Meinl), jsou určeny především pro děti.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nino NINO24SB ABS Tambourine Sky Blue z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227574
- jistota kvalitního výrobce Nino
- kategorie Klasické tamburiny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 117 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nino NINO24SB ABS Tambourine Sky Blue. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nino NINO24SB ABS Tambourine Sky Blue na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Klasické tamburiny Nino, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nino NINO24SB ABS Tambourine Sky Blue vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: