Kde koupit Nino NINO562-2

Pár shakerů s tvarem těla vajíčka. Jsou vyrobeny z kaučukovníku a naplněné směsí, která produkuje křišťálově čistý zvuk. Barevné provedení: Natural. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nino NINO562-2 Shakery
Cena
250 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nino NINO562-2 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 250 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pár shakerů s tvarem těla vajíčka. Jsou vyrobeny z kaučukovníku a naplněné směsí, která produkuje křišťálově čistý zvuk. Barevné provedení: Natural.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nino NINO562-2 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 221839
- jistota kvalitního výrobce Nino
- kategorie Shakery

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 43 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nino NINO562-2. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nino NINO562-2 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Shakery Nino, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nino NINO562-2 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: