Kde koupit Nino NINO599

Ruční perkusní nástroj typu shaker ve tvaru citronu. Shaker je vyroben z plastu a je vhodný pro malé i velké perkusionista od 3 let. Barevné provedení: Yellow. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nino NINO599 Shakery
Cena
151 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nino NINO599 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 151 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ruční perkusní nástroj typu shaker ve tvaru citronu. Shaker je vyroben z plastu a je vhodný pro malé i velké perkusionista od 3 let. Barevné provedení: Yellow.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nino NINO599 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 242711
- jistota kvalitního výrobce Nino
- kategorie Shakery

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 125 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nino NINO599. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nino NINO599 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Shakery Nino, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nino NINO599 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: