Kde koupit NIVEA Soft 75ml

NIVEA Soft je vysoce účinný hydratační krém pro každodenní použití. Lehké složení s vitamínem E a jojobovým olejem pokožku hydratuje, osvěžuje a chrání. Zanechává ji hedvábně jemnou, pružnou a svěží… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • NIVEA Soft 75ml
					
				 Tělová mléka a oleje
Cena
66 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží NIVEA Soft 75ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 66 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

NIVEA Soft je vysoce účinný hydratační krém pro každodenní použití. Lehké složení s vitamínem E a jojobovým olejem pokožku hydratuje, osvěžuje a chrání. Zanechává ji hedvábně jemnou, pružnou a svěží.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit NIVEA Soft 75ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4005808751457 a ID 178678
- jistota kvalitního výrobce NIVEA
- kategorie Tělová mléka a oleje

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 96 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit NIVEA Soft 75ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa NIVEA Soft 75ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Tělová mléka a oleje NIVEA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete NIVEA Soft 75ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Tělová mléka a oleje NIVEA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz