Kde koupit Nočník Duck - barva bledě růžová

Barva: bledě růžová <strong>Dětský nočník.</strong> <br /> <br />Nočník je vyroben z kvalitního, lehkého materiálu a snadno se čistí. <br />Díky svému tvaru, vysoké opěr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nočník Duck - barva bledě růžová Vybavení a doplňky
Cena
50 Kč
Dostupnost
Skladem 13.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nočník Duck - barva bledě růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 50 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: bledě růžová <strong>Dětský nočník.</strong> <br /> <br />Nočník je vyroben z kvalitního, lehkého materiálu a snadno se čistí. <br />Díky svému tvaru, vysoké opěrce zad a širokému sedátku poskytuje dětem pohodlí. <br />Veselé obrázky dítě zaujmou.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nočník Duck - barva bledě růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902963071576 a ID 93623
- jistota kvalitního výrobce TEGA BABY
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nočník Duck - barva bledě růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nočník Duck - barva bledě růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky TEGA BABY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nočník Duck - barva bledě růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: