Kde koupit NORD Dust Cover Electro 61 Lead Wave

Nord Dust Cover je měkký nylonový protiprachový kryt, který se hodí pro klávesnice Nord Electro 61, Lead a Wave. Dodává se v tradičním červeném barevném provedení. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • NORD Dust Cover Electro 61 Lead Wave Přikrývky na klávesy
Cena
490 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží NORD Dust Cover Electro 61 Lead Wave které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nord Dust Cover je měkký nylonový protiprachový kryt, který se hodí pro klávesnice Nord Electro 61, Lead a Wave. Dodává se v tradičním červeném barevném provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit NORD Dust Cover Electro 61 Lead Wave z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 206223
- jistota kvalitního výrobce NORD
- kategorie Přikrývky na klávesy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 66 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit NORD Dust Cover Electro 61 Lead Wave. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa NORD Dust Cover Electro 61 Lead Wave na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Přikrývky na klávesy NORD, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete NORD Dust Cover Electro 61 Lead Wave vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: