Kde koupit Nosící fleece mikina s kapucí - pouze přední nošení - tm. růžová

vel. S/M, barva: Tm. růžová <strong>Nosící fleecová mikina s kapucí - určená pouze pro přední nošení dětí.</strong> <br /> <br /><strong>Fleece s antižmolkovou úpravou j… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nosící fleece mikina s kapucí - pouze přední nošení - tm. růžová Vybavení a doplňky
Cena
1 324 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nosící fleece mikina s kapucí - pouze přední nošení - tm. růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 324 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. S/M, barva: Tm. růžová <strong>Nosící fleecová mikina s kapucí - určená pouze pro přední nošení dětí.</strong> <br /> <br /><strong>Fleece s antižmolkovou úpravou je opravdu trvanlivý, stálobarevný a především úžasně hřejivý materiál - imituje vlastnosti ovčí vlny. Vzhledem k přirozené vodoodpudivosti fleecu je tento vhodný i jako svrchní oděv.</strong> <br /> <br /><strong>Mikina má intergrovanou kapuci pro maminku a na vsadce je rovněž intergrovaná kapuce pro dítě.</strong> <br />Vsadku lze vepnout do předního zipu, záda mikiny jsou bez zipu.Při vepnutí vsadky do předního zipu by ale zůstal krk a část hrudníku maminky odhalený, proto je doplňená vpínacím nákrčníkem, který dokonale ochrání krk i hrudník. <br /> <br /><strong>Mikina samotná neslouží jako nosítko. Dítě musí být noseno v šátku nebo jiném nosítku, mikina se obléká teprve na takto zajištěné dítě.</strong> <br /> <br />Po ukončení nosícího období (nebo pokud někam vyrazíte bez děťátka), stačí vsadku nechat doma a mikinu zapnout jen jedním zipem. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong>Fleece <br /> <br /> <br /><strong>Nabízíme ve 3 velikostech</strong> (pro správný výběr velikosti doporučujeme změřit košile/trička, co běžně nosíte): <br /><strong>S/M:</strong> pro velikosti 36-42, tedy pro obvod přes prsa cca 80-100 cm (bez vsadky - při vepnutí vsadky až o 30 cm více ve střední části). <br /> <br /><strong>M/L:</strong> pro velikosti 40-44/46, tedy pro obvod přes prsa cca 90-110 cm (bez vsadky - při vepnutí vsadky až o 30 cm více ve střední části). <br /> <br /><strong>L/XL:</strong> pro velikosti 44-50, tedy pro obvod přes prsa cca 110-120 cm (bez vsadky - při vepnutí vsadky až o 30 cm více ve střední části).

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nosící fleece mikina s kapucí - pouze přední nošení - tm. růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 95590
- jistota kvalitního výrobce Vyrobeno v ČR
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 90 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nosící fleece mikina s kapucí - pouze přední nošení - tm. růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nosící fleece mikina s kapucí - pouze přední nošení - tm. růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Vyrobeno v ČR, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nosící fleece mikina s kapucí - pouze přední nošení - tm. růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Vyrobeno v ČR, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz