Kde koupit Nosící fleece mikina s kapucí - přední/zadní nošení - petrolejová

vel. S/M, barva: Petrolejová <strong>Nosící fleecová mikina s kapucí - určená pro přední/zadní nošení dětí.</strong> <br /> <br /><strong>Fleece s antižmolkovou úpravou… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Nosící fleece mikina s kapucí - přední/zadní nošení - petrolejová Vybavení a doplňky
Cena
1 710 Kč
Dostupnost
09.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Nosící fleece mikina s kapucí - přední/zadní nošení - petrolejová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 710 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. S/M, barva: Petrolejová <strong>Nosící fleecová mikina s kapucí - určená pro přední/zadní nošení dětí.</strong> <br /> <br /><strong>Fleece s antižmolkovou úpravou je opravdu trvanlivý, stálobarevný a především úžasně hřejivý materiál - imituje vlastnosti ovčí vlny. Vzhledem k přirozené vodoodpudivosti fleecu je tento vhodný i jako svrchní oděv.</strong> <br /> <br /><strong>Mikina má intergrovanou kapuci pro maminku a na vsadce je rovněž intergrovaná kapuce pro dítě.</strong> <br />Vsadku lze vepnout do předního i zadního zipu. Při vepnutí vsadky do předního zipu by ale zůstal krk a část hrudníku maminky odhalený, proto je doplňená vpínacím nákrčníkem, který dokonale ochrání krk i hrudník. <br /> <br /><strong>Mikina samotná neslouží jako nosítko. Dítě musí být noseno v šátku nebo jiném nosítku, mikina se obléká teprve na takto zajištěné dítě.</strong> <br /> <br />Po ukončení nosícího období (nebo pokud někam vyrazíte bez děťátka), stačí vsadku nechat doma a mikinu zapnout jen jedním zipem. Sedlo na zádech je zajištěno suchým zipem, takže neodstává. Ve chvíli, kdy máte na zádech vepnutou nosící vsadku, suché zipy můžete překrýt k tomu určenými chlopněmi, aby ostřejší část suchého zipu dítě neškrábala. Na chlopních je měkká část suchého zipu, takže pokud budou chlopně rozepnuté, nemůže se stát, že by Vám suchý zip tahal například za svetr <br /> <br /> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong>Fleece <br /> <br /> <br /><strong>Nabízíme ve 3 velikostech</strong> (pro správný výběr velikosti doporučujeme změřit košile/trička, co běžně nosíte): <br /><strong>S/M:</strong> pro velikosti 36-42, tedy pro obvod přes prsa cca 80-100 cm (bez vsadky - při vepnutí vsadky až o 30 cm více ve střední části). <br /> <br /><strong>M/L:</strong> pro velikosti 40-44/46, tedy pro obvod přes prsa cca 90-110 cm (bez vsadky - při vepnutí vsadky až o 30 cm více ve střední části). <br /> <br /><strong>L/XL:</strong> pro velikosti 44-50, tedy pro obvod přes prsa cca 110-120 cm (bez vsadky - při vepnutí vsadky až o 30 cm více ve střední části).

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Nosící fleece mikina s kapucí - přední/zadní nošení - petrolejová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 95584
- jistota kvalitního výrobce Vyrobeno v ČR
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 93 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Nosící fleece mikina s kapucí - přední/zadní nošení - petrolejová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Nosící fleece mikina s kapucí - přední/zadní nošení - petrolejová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Vyrobeno v ČR, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Nosící fleece mikina s kapucí - přední/zadní nošení - petrolejová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Vyrobeno v ČR, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz