Kde koupit Novorozenecká čepička, Little prince - růžová

Barva: Růžová, vel. 56/62 <strong>Kvalitní klasická bavlněná novorozenecká čepička LITTLE PRINCE.</strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 100% bavlna. <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Novorozenecká čepička, Little prince - růžová Vybavení a doplňky
Cena
49 Kč
Dostupnost
Skladem 07.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Novorozenecká čepička, Little prince - růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 49 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: Růžová, vel. 56/62 <strong>Kvalitní klasická bavlněná novorozenecká čepička LITTLE PRINCE.</strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 100% bavlna. <br />Bavlna je měkká, velmi příjemná na omak. <br /> <br /><strong>Velikost: 56/62</strong> <br /><strong>Detailní rozměry:</strong>hloubka: cca 12cm, obvod: cca 2x10cm. <br /> <br />Uvedené rozměry se mohou minimálně lišit +-0,5-1cm. <br /> <br />1. Jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Novorozenecká čepička, Little prince - růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309092959 a ID 93598
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 122 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Novorozenecká čepička, Little prince - růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Novorozenecká čepička, Little prince - růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Novorozenecká čepička, Little prince - růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: