Kde koupit NUK Dětská zubní pasta + náprstek na čištění

Mléčné zoubky vašeho zlatíčka si zaslouží mimořádně důkladnou a kvalitní péči, neboť jejich zdraví je nezbytnou podmínkou pro vývoj zdravého a odolného stálého chrupu. Dětská zubní pasta a náprstek k… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • NUK Dětská zubní pasta + náprstek na čištění
					
				 Zubní hygiena
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží NUK Dětská zubní pasta + náprstek na čištění které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Mléčné zoubky vašeho zlatíčka si zaslouží mimořádně důkladnou a kvalitní péči, neboť jejich zdraví je nezbytnou podmínkou pro vývoj zdravého a odolného stálého chrupu. Dětská zubní pasta a náprstek k čištění prvních zubů a ústní dutiny a pro jemnou masáž dásní. Vhodné pro děti od 3 měsíců. Zubní pasta bez fluoridu přirozená ochrana dásní a zubů obsahuje enzymy, které se nacházejí v mateřském mléce a které posilují přirozenou ochranu zubů příchuť jablka a banánu bez cukru a umělých sladidel náprstek na čištění zoubků vyrobeno z vysoce kvalitního silikonu s měkkými štětinami, které neporaní dásně jednoduché použití snadné čištění Video Naše filozofie a kvalita produktů

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit NUK Dětská zubní pasta + náprstek na čištění z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4008600215769 a ID 1143635
- jistota kvalitního výrobce NUK
- kategorie Zubní hygiena

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 91 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit NUK Dětská zubní pasta + náprstek na čištění . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa NUK Dětská zubní pasta + náprstek na čištění na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zubní hygiena NUK, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete NUK Dětská zubní pasta + náprstek na čištění vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Zubní hygiena NUK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz