Kde koupit NUK Forest Fun Pískátko do ruky s kousátkem méďa

Řada plyšových hraček pro vývoj všech 5-ti dětských smyslů. V atraktivních barvách, veselé postavičky. Popis: Podporuje vývoj hmatu Pomáhá při prořezávání zoubků Na držení a hraní Vydává pískací zvuk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • NUK Forest Fun Pískátko do ruky s kousátkem méďa
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
265 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží NUK Forest Fun Pískátko do ruky s kousátkem méďa které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 265 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Řada plyšových hraček pro vývoj všech 5-ti dětských smyslů. V atraktivních barvách, veselé postavičky. Popis: Podporuje vývoj hmatu Pomáhá při prořezávání zoubků Na držení a hraní Vydává pískací zvuky   Video:

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit NUK Forest Fun Pískátko do ruky s kousátkem méďa z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4008600344582 a ID 158301
- jistota kvalitního výrobce NUK
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 99 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit NUK Forest Fun Pískátko do ruky s kousátkem méďa . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa NUK Forest Fun Pískátko do ruky s kousátkem méďa na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky NUK, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete NUK Forest Fun Pískátko do ruky s kousátkem méďa vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky NUK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz