Kde koupit NUK Mrazící formička silikonová

Ideální pro zmrazení a skladování čerstvě uvařeného jídla. Zmrazení nebo zchlazení dětských pokrmů hned po jejich přípravě. Pro zmrazení a dávkování 9 malých jednotlivých porcí. Flexibilní zásobník v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • NUK Mrazící formička silikonová
					
				 Ostatní potřeby a pomůcky
Cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží NUK Mrazící formička silikonová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ideální pro zmrazení a skladování čerstvě uvařeného jídla. Zmrazení nebo zchlazení dětských pokrmů hned po jejich přípravě. Pro zmrazení a dávkování 9 malých jednotlivých porcí. Flexibilní zásobník vyrobený z měkkého silikonu pro snadné dávkování – neobsahuje BPA. Každá porce obsahuje 60 ml. S víkem pro hygienické skladování a udržení potravin déle čerstvých. Lze mýt v myčce na nádobí. Video Naše filozofie a kvalita produktů

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit NUK Mrazící formička silikonová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4008600211914 a ID 3284061
- jistota kvalitního výrobce NUK
- kategorie Ostatní potřeby a pomůcky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 135 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit NUK Mrazící formička silikonová . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa NUK Mrazící formička silikonová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní potřeby a pomůcky NUK, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete NUK Mrazící formička silikonová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Ostatní potřeby a pomůcky NUK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz