Kde koupit NUK NE Dětská miska se 2 víčky a přísavkou zelená

Pohodlné skladování a krmení, optimální podpora v každém stádiu vývoje dítěte. NUK Easy Learning miska na krmení obsahuje víčko pro ohřev v mikrovlnce a pro skladování na cesty. Pohodlné skladování a… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • NUK NE Dětská miska se 2 víčky a přísavkou zelená
					
				 Příprava a skladování pokrmů
Cena
191 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží NUK NE Dětská miska se 2 víčky a přísavkou zelená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 191 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pohodlné skladování a krmení, optimální podpora v každém stádiu vývoje dítěte. NUK Easy Learning miska na krmení obsahuje víčko pro ohřev v mikrovlnce a pro skladování na cesty. Pohodlné skladování a krmení. Optimální podpora v každém stádiu vývoje dítěte. Protiskluzová základna s přísavkou. Obsahuje 2 víčka: 1 s ventilačním otvorem pro ohřev v mikrovlnce 1 pro skladování a na cesty Společnost NUK již více než 50 let vyrábí výrobky pro maminky a děti. Při výrobě produktů spolupracuje s týmem odborníků v oblasti pediatrie, stomatologie a výživy, proto jsou jejich výrobky jednoduché, bezpečné a funkční. Video Naše filozofie a kvalita produktů

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit NUK NE Dětská miska se 2 víčky a přísavkou zelená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039142887 a ID 162924
- jistota kvalitního výrobce NUK
- kategorie Příprava a skladování pokrmů

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit NUK NE Dětská miska se 2 víčky a přísavkou zelená . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa NUK NE Dětská miska se 2 víčky a přísavkou zelená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příprava a skladování pokrmů NUK, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete NUK NE Dětská miska se 2 víčky a přísavkou zelená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Příprava a skladování pokrmů NUK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz