Kde koupit NUK Odkapávač na láhve a příslušenství

Praktický, všestranný, šetří místo: Může sušit až 6 kojeneckých nebo dětských láhví a příslušenství najednou Prostor pro sušení také dudlíků, lžiček a dalších věcí Šetří místo, v moderním designu Sn… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • NUK Odkapávač na láhve a příslušenství
					
				 Ostatní potřeby a pomůcky
Cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem 25.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží NUK Odkapávač na láhve a příslušenství které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Praktický, všestranný, šetří místo: Může sušit až 6 kojeneckých nebo dětských láhví a příslušenství najednou Prostor pro sušení také dudlíků, lžiček a dalších věcí Šetří místo, v moderním designu Snadno složíte Snadno se čistí Lze mýt v myčce na nádobí Video Naše filozofie a kvalita produktů

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit NUK Odkapávač na láhve a příslušenství z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4008600176305 a ID 165608
- jistota kvalitního výrobce NUK
- kategorie Ostatní potřeby a pomůcky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit NUK Odkapávač na láhve a příslušenství . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa NUK Odkapávač na láhve a příslušenství na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní potřeby a pomůcky NUK, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete NUK Odkapávač na láhve a příslušenství vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Ostatní potřeby a pomůcky NUK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz