Kde koupit Numark M4 Black

Tříkanálový mixpult určený pro DJe. Tento mixpult nabízí velmi mobilní mixáž pro svatby, párty, klubové akce a všude tam, kde postačí 3 kanály (2 cinch / line, 4 line in (RCA), mikrofonní vstup s ekva… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Numark M4 Black DJ mixpulty
Cena
3 090 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Numark M4 Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tříkanálový mixpult určený pro DJe. Tento mixpult nabízí velmi mobilní mixáž pro svatby, párty, klubové akce a všude tam, kde postačí 3 kanály (2 cinch / line, 4 line in (RCA), mikrofonní vstup s ekvalizérem). Výstupy: Master (RCA), Record (RCA), Headphone (1/4 "stereo). M4 má zabudovaný ekvalizér pro každý vstup, M4 lze namontovat do racku. M4 je skvělým řešením pro začínající DJ, kterým umožní za přiměřenou cenu získat kvalitní mix se všemi potřebnými funkcemi. Vyroben s černou povrchovou úpravou.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Numark M4 Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223060
- jistota kvalitního výrobce Numark
- kategorie DJ mixpulty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 101 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Numark M4 Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Numark M4 Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce DJ mixpulty Numark, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Numark M4 Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: