Kde koupit Oball Hračka H2O O-Float™ 6m+

Klasický Oball, který plave na hladině vody pro ještě větší zábavu při koupání. Hračka je snadno uchopitelná pro malé dětské ručičky. Hladký a pružný materiál dělá Oball měkký a podmanivým pro každé d… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Oball Hračka H2O O-Float™ 6m+
					
				 Rozvoj a aktivita
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 03.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Oball Hračka H2O O-Float™ 6m+ které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Klasický Oball, který plave na hladině vody pro ještě větší zábavu při koupání. Hračka je snadno uchopitelná pro malé dětské ručičky. Hladký a pružný materiál dělá Oball měkký a podmanivým pro každé dítě. Vlastnosti: Plovoucí válec Oball™ je snadno uchopitelný Hladký a pružný materiál dělá Oball™ měkký a podmanivým pro malé ručičky vašeho děťátka. Měkká plastová bójka umožňuje plavání na hladině vody. Otvory na hračce umožňují rychlý odtok vody. Hračka neobsahuje BPA, PVC, latex a ftaláty. Vhodná pro děti od 6 měsíců. Rozměry produktu: 10×10×10 cm.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Oball Hračka H2O O-Float™ 6m+ z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 074451102460 a ID 8321573
- jistota kvalitního výrobce Oball
- kategorie Rozvoj a aktivita

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 108 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Oball Hračka H2O O-Float™ 6m+ . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Oball Hračka H2O O-Float™ 6m+ na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rozvoj a aktivita Oball, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Oball Hračka H2O O-Float™ 6m+ vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Rozvoj a aktivita Oball, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz