Kde koupit Oboustranná sada polštářek s povlečením + dečka Velvet lux Miminu, prošívaná - růžová

Barva: Růžová, Velvet lux Miminu, 30x40, 70x100 <strong>Oboustranná sada polštářek s povlečením + dečka Velvet.</strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA.</strong> <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Oboustranná sada polštářek s povlečením + dečka Velvet lux Miminu, prošívaná - růžová Vybavení a doplňky
Cena
609 Kč
Dostupnost
Skladem 29.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Oboustranná sada polštářek s povlečením + dečka Velvet lux Miminu, prošívaná - růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 609 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: Růžová, Velvet lux Miminu, 30x40, 70x100 <strong>Oboustranná sada polštářek s povlečením + dečka Velvet.</strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA.</strong> <br /> <br /><strong>Sada obsahuje:</strong> <br />- polštářek 30 x 40 cm, <br />- povlečení na polštářek 30 x 40 cm, <br />- dečka - 70 x 100 cm. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />- jedná strana povrchu: 100% bavlna, <br />- druhá strana povrchu: 100% bavlněná tkanina nejvyšší kvality v kombinaci s inovativním materiálem "Velvet" (100% polyester). <br /> <br />Polštářek má snímatelný potah. Bezpečné zapínaní na zip. Je vyplněn dutým hypoalergenním vláknem. <br /> <br />Jsme jedinými dovozci pro ČR a SR této kolekce. <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Oboustranná sada polštářek s povlečením + dečka Velvet lux Miminu, prošívaná - růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136257 a ID 95374
- jistota kvalitního výrobce Miminu
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Oboustranná sada polštářek s povlečením + dečka Velvet lux Miminu, prošívaná - růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Oboustranná sada polštářek s povlečením + dečka Velvet lux Miminu, prošívaná - růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Miminu, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Oboustranná sada polštářek s povlečením + dečka Velvet lux Miminu, prošívaná - růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Miminu, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz