Kde koupit Olympia CES 610

Struny pro Cello. Mají pevné ocelové jádro, které je vhodné pro studenty. Jsou vyrobeny z kovového drátu s plochou hranou, zatočeného kolem kulatého jádra s multi-vláknem. Dodávají nástroji měkký a ja… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Olympia CES 610 Struny pro violončela
Cena
559 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Olympia CES 610 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 559 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny pro Cello. Mají pevné ocelové jádro, které je vhodné pro studenty. Jsou vyrobeny z kovového drátu s plochou hranou, zatočeného kolem kulatého jádra s multi-vláknem. Dodávají nástroji měkký a jasný tón. Ladění strun: ADGC.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olympia CES 610 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224083
- jistota kvalitního výrobce Olympia
- kategorie Struny pro violončela

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 127 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Olympia CES 610. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Olympia CES 610 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro violončela Olympia, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Olympia CES 610 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: