Kde koupit Olympia CTB 30128

Struny pro šestistrunnou elektrickou baskytaru ze série PRO. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího poniklovaného ocelového drátu, navinutého na šestihranném jádru, díky čemuž mají vysokou magnetickou odezv… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Olympia CTB 30128 6-strunné sady
Cena
609 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Olympia CTB 30128 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 609 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny pro šestistrunnou elektrickou baskytaru ze série PRO. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího poniklovaného ocelového drátu, navinutého na šestihranném jádru, díky čemuž mají vysokou magnetickou odezvu a brilantní sustain. Struny mají speciální protikorozní povrch, který zpomaluje oxidaci. Tloušťka strun: .030, .045, .065, .085, .105, .128.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olympia CTB 30128 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224138
- jistota kvalitního výrobce Olympia
- kategorie 6-strunné sady

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Olympia CTB 30128. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Olympia CTB 30128 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce 6-strunné sady Olympia, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Olympia CTB 30128 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: