Kde koupit Olympia EBS 410

Struny pro elektrickou baskytaru ze série Standard. Jsou vyrobeny z pozinkovaného ocelového drátu, navinutého na šestihranném jádru. Mají vysokou magnetickou odezvu a brilantní sustain. Tloušťka strun… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Olympia EBS 410 Sady strun 040
Cena
239 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Olympia EBS 410 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 239 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny pro elektrickou baskytaru ze série Standard. Jsou vyrobeny z pozinkovaného ocelového drátu, navinutého na šestihranném jádru. Mají vysokou magnetickou odezvu a brilantní sustain. Tloušťka strun: .040, .060, .075, .095.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olympia EBS 410 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224073
- jistota kvalitního výrobce Olympia
- kategorie Sady strun 040

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 129 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Olympia EBS 410. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Olympia EBS 410 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sady strun 040 Olympia, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Olympia EBS 410 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: