Kde koupit Olympia FLSE-1150

Struny ze série FlatWound pro elektrickou kytaru. Jsou vyrobeny z oceli a mají hladký, broušený povrch. Tento typ vyhotovení zajišťuje nízký hluk prstů a prodlužuje jejich životnost. Poskytují vyvážen… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Olympia FLSE-1150 Hlazené struny
Cena
329 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Olympia FLSE-1150 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 329 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny ze série FlatWound pro elektrickou kytaru. Jsou vyrobeny z oceli a mají hladký, broušený povrch. Tento typ vyhotovení zajišťuje nízký hluk prstů a prodlužuje jejich životnost. Poskytují vyvážený pocit ze hry a jemný tón. Tloušťka strun: .011, .015, .022, .030, .040, .050.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olympia FLSE-1150 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224108
- jistota kvalitního výrobce Olympia
- kategorie Hlazené struny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 76 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Olympia FLSE-1150. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Olympia FLSE-1150 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hlazené struny Olympia, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Olympia FLSE-1150 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: