Kde koupit Olympia HQA1253RC

Strings from the HQ series with round core, designed for acoustic guitar. They are made of Phosphor Bronze material which is a mixture of copper, 5% tin and 1% phosphorus. This combination gives the s… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Olympia HQA1253RC Struny pro akustickou kytaru .012
Cena
109 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Olympia HQA1253RC které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 109 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Strings from the HQ series with round core, designed for acoustic guitar. They are made of Phosphor Bronze material which is a mixture of copper, 5% tin and 1% phosphorus. This combination gives the strings longer life, more precise tone and consistent vibrations. Hand wired round core gives them better density and vintage sound. Strings are better balanced and have better tension. The thickness of the strings: .012, .016, .024, .032, .042, .053.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olympia HQA1253RC z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224120
- jistota kvalitního výrobce Olympia
- kategorie Struny pro akustickou kytaru .012

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 99 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Olympia HQA1253RC. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Olympia HQA1253RC na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro akustickou kytaru .012 Olympia, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Olympia HQA1253RC vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: