Kde koupit Olympia HQB45128

Struny pro pětistrunnou elektrickou baskytaru ze série HQ. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího poniklovaného ocelového drátu, navinutého na platinovém šestihranném jádru, díky čemuž mají vysokou magnetic… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Olympia HQB45128 5-strunné sady
Cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Olympia HQB45128 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny pro pětistrunnou elektrickou baskytaru ze série HQ. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího poniklovaného ocelového drátu, navinutého na platinovém šestihranném jádru, díky čemuž mají vysokou magnetickou odezvu, brilantní sustain a větší sílu. Tloušťka strun: .045, .065, .085, .100, .128.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olympia HQB45128 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224103
- jistota kvalitního výrobce Olympia
- kategorie 5-strunné sady

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Olympia HQB45128. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Olympia HQB45128 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce 5-strunné sady Olympia, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Olympia HQB45128 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: