Kde koupit Olympia HQE1046RC

Struny pro elektrickou kytaru ze série HQ s kulatým jádrem. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího poniklovaného ocelového drátu. Struny s ručně vinutým, kulatým jádrem dosahují lepší hustotu a vintage zvuk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Olympia HQE1046RC Struny pro elektrickou kytaru .010
Cena
109 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Olympia HQE1046RC které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 109 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny pro elektrickou kytaru ze série HQ s kulatým jádrem. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího poniklovaného ocelového drátu. Struny s ručně vinutým, kulatým jádrem dosahují lepší hustotu a vintage zvuk. Jsou lépe vyvážené a mají lepší pnutí a sustain. Tloušťka strun: .010, .013, .017, .026, .036, .046.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olympia HQE1046RC z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224122
- jistota kvalitního výrobce Olympia
- kategorie Struny pro elektrickou kytaru .010

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 49 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Olympia HQE1046RC. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Olympia HQE1046RC na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro elektrickou kytaru .010 Olympia, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Olympia HQE1046RC vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: