Kde koupit Olympia MCES610

Struny pro Cello ze série PRO. Jsou vyrobeny ze syntetických materiálů. Dodávají nástrojům měkký, plný a jasný tón s excelentní odezvou. Ladění strun: ADGC. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Olympia MCES610 Struny pro violončela
Cena
1 790 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Olympia MCES610 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny pro Cello ze série PRO. Jsou vyrobeny ze syntetických materiálů. Dodávají nástrojům měkký, plný a jasný tón s excelentní odezvou. Ladění strun: ADGC.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olympia MCES610 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224106
- jistota kvalitního výrobce Olympia
- kategorie Struny pro violončela

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Olympia MCES610. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Olympia MCES610 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Struny pro violončela Olympia, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Olympia MCES610 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: