Kde koupit Olympia VOS30

Struny určeny pro violu. Mají pevné ocelové jádro, které je vhodné pro studenty. Jsou vyrobeny z kovového drátu s plochou hranou, zatočeného kolem kulatého jádra s multi-vláknem. Dodávají nástrojům br… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Olympia VOS30 Violové struny
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Olympia VOS30 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Struny určeny pro violu. Mají pevné ocelové jádro, které je vhodné pro studenty. Jsou vyrobeny z kovového drátu s plochou hranou, zatočeného kolem kulatého jádra s multi-vláknem. Dodávají nástrojům brilantní tón. Tloušťka strun: ADGC.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olympia VOS30 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224082
- jistota kvalitního výrobce Olympia
- kategorie Violové struny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 58 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Olympia VOS30. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Olympia VOS30 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Violové struny Olympia, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Olympia VOS30 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: