Kde koupit Olympus CL2 Stand Clip

Klipový úchyt s dvoma možnosťami uchytenia pre digitálny rekodér série LS-12/14. Ak skrutku upevnite vo vzpriamenej polohe, môže byť použitý ako stojan. Zmenou pozície skrutky vytvoríte klipový držiak… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Olympus CL2 Stand Clip Příslušenství k digitálním rekordérům
Cena
400 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Olympus CL2 Stand Clip které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 400 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Klipový úchyt s dvoma možnosťami uchytenia pre digitálny rekodér série LS-12/14. Ak skrutku upevnite vo vzpriamenej polohe, môže byť použitý ako stojan. Zmenou pozície skrutky vytvoríte klipový držiak napríklad pre stojany na mikrofón.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Olympus CL2 Stand Clip z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 263064
- jistota kvalitního výrobce Olympus
- kategorie Příslušenství k digitálním rekordérům

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 116 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Olympus CL2 Stand Clip. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Olympus CL2 Stand Clip na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství k digitálním rekordérům Olympus, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Olympus CL2 Stand Clip vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: