Kde koupit Orange 4x 10 Cabinet Cover

Protiprachová přikrývka z hrubé vinylové tkaniny vyrobená na 4x10 reproboxy, chrání bednu před poškrábáním a nečistotami, velké Orange logo na přední straně, výřezy na ručky, vhodná zejména na PPC 410… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Orange 4x 10 Cabinet Cover Obaly pro kytarové aparáty
Cena
990 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Orange 4x 10 Cabinet Cover které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Protiprachová přikrývka z hrubé vinylové tkaniny vyrobená na 4x10 reproboxy, chrání bednu před poškrábáním a nečistotami, velké Orange logo na přední straně, výřezy na ručky, vhodná zejména na PPC 410, provedení Black.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Orange 4x 10 Cabinet Cover z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 19041
- jistota kvalitního výrobce Orange
- kategorie Obaly pro kytarové aparáty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 46 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Orange 4x 10 Cabinet Cover. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Orange 4x 10 Cabinet Cover na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly pro kytarové aparáty Orange, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Orange 4x 10 Cabinet Cover vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: