Kde koupit Orange CR120H Crush Pro Black

Kytarový zesilovač ze série Crush Pix Pro je tranzistorový aparát s výkonem 120W s možností připojení reproduktorů s impedancí 16Ohm. Jde o dvoukanálový zesilovač s klasickým přepínačem mezi kanály Cl… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Orange CR120H Crush Pro Black Tranzistorové zesilovače
Cena
11 790 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Orange CR120H Crush Pro Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 11 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kytarový zesilovač ze série Crush Pix Pro je tranzistorový aparát s výkonem 120W s možností připojení reproduktorů s impedancí 16Ohm. Jde o dvoukanálový zesilovač s klasickým přepínačem mezi kanály Clean a Dirty. Každý kanál má samostatný ovladač hlasitosti a ekvalizér. Zatímco při Clean najdete dvoupásmový ekvalizér, po přepnutí na Dirty máte k dispozici třípásmový ekvalizér a ovladač pro Gain. Koncovou sekci zesilovače tvoří Master Volume a digitální Reverb. Rozměry: 22,5 x 55 x 25 cm. Hmotnost: 14,4 kg. Barevné provedení: černé.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Orange CR120H Crush Pro Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223236
- jistota kvalitního výrobce Orange
- kategorie Tranzistorové zesilovače

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Orange CR120H Crush Pro Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Orange CR120H Crush Pro Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Tranzistorové zesilovače Orange, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Orange CR120H Crush Pro Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: