Kde koupit Orchideje: druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách

Kniha Orchideje: druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách:Orchideje mohou být právem nazývány „královnami květin“. Svou jemnou krásou s exotickým nádechem upoutají pozornost na první pohled a málokdo jejich kouzlu odolá. A právě všem příznivcům orchidejí, začínajícím i pokročilejším pěstitelům je určena tato nová publikace. V knize naleznete obrovské množství praktických rad a informací, stovky barevných fotografií a spoustu odpovědí na nejčastěji kladené otázky. Autor klade důraz na běžné a nejčastěji pěstované druhy, které je možné pěstovat v domácích podmínkách a péči o ně zvládnou… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Orchideje: druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách Pokojové rostliny
Cena
131 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Orchideje: druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 131 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Orchideje: druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788026400394 a ID 5189552
- jistota kvalitního výrobce CPress
- kategorie Pokojové rostliny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 81 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Orchideje: druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Orchideje: druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Pokojové rostliny CPress, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Orchideje: druhy vhodné pro pěstování v domácích podmínkách vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: