Kde koupit Orchideje: Výběr a pěstování nejlepších druhů

Kniha Orchideje: Výběr a pěstování nejlepších druhů: MAJESTÁTY NA OKENNÍM PARAPETU Orchideje nás už celá staletí okouzlují svými tvary a rozmanitostí barev. V této knize se dozvíte, jak pěstovat tyto fascinující rostilny, aby vás jejich krása těšila co nejdéle. • Rady pfii koupi orchidejí a volbu vhodného stanovi‰tu • Návod na pustování, zalévání a hnojení • Jak orchideje správnu pfiesazovat a sestfiihávat • Nemoci zpUsobené chybn˘m pustováním Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Orchideje: Výběr a pěstování nejlepších druhů Pokojové rostliny
Cena
240 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Orchideje: Výběr a pěstování nejlepších druhů které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 240 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Orchideje: Výběr a pěstování nejlepších druhů z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788074331800 a ID 5206051
- jistota kvalitního výrobce VÍKEND
- kategorie Pokojové rostliny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 43 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Orchideje: Výběr a pěstování nejlepších druhů. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Orchideje: Výběr a pěstování nejlepších druhů na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Pokojové rostliny VÍKEND, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Orchideje: Výběr a pěstování nejlepších druhů vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: