Kde koupit Originální přízový svetřík s rolákem, odkrytá ramena - jeans

barva: Jeans, Be MaaMaa, UNI <strong>Originální delší svetřík Be MaaMaa. </strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA.</strong> <br /> <br />Rolák a odkrytá… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Originální přízový svetřík s rolákem, odkrytá ramena - jeans Vybavení a doplňky
Cena
749 Kč
Dostupnost
06.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Originální přízový svetřík s rolákem, odkrytá ramena - jeans které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 749 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: Jeans, Be MaaMaa, UNI <strong>Originální delší svetřík Be MaaMaa. </strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA.</strong> <br /> <br />Rolák a odkrytá ramena u svetříku podtrhují moderní a originální vzhled! <br />Můžete jej nosit všude tam kde se chcete cítit příjemně díky měkoučké přízi. <br /> <br />Tento model můžete nosit před i po těhotenství - praktické. <br /> <br /><strong>Materiál: </strong>Akryl + Moher <br /> <br /> <br /><strong>Rozměry (cm)velikost:</strong> <br />Celková délka cca 69cm, hrudník cca 47x2, délka rukávu od podpaží cca 40. <br /> <br />Uvedené rozměry se mohou lišit +-1-3cm. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Originální přízový svetřík s rolákem, odkrytá ramena - jeans z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309133287 a ID 94725
- jistota kvalitního výrobce Be MaaMaa
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 75 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Originální přízový svetřík s rolákem, odkrytá ramena - jeans. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Originální přízový svetřík s rolákem, odkrytá ramena - jeans na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Be MaaMaa, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Originální přízový svetřík s rolákem, odkrytá ramena - jeans vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Be MaaMaa, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz