Kde koupit Ourbaby Dětská postel Květinky, 160x70 cm

Okouzlující dětská postel s barevným motivem kytiček poskytne vaší holčičce pohodlí po celou noc. Použité tiskařské barvy jsou ekologické a navíc zajištěné laminátovým profilem tak, aby nedocházelo k… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ourbaby Dětská postel Květinky, 160x70 cm
					
				 Dětské postele
Cena
2 299 Kč
Dostupnost
Skladem 16.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ourbaby Dětská postel Květinky, 160x70 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Okouzlující dětská postel s barevným motivem kytiček poskytne vaší holčičce pohodlí po celou noc. Použité tiskařské barvy jsou ekologické a navíc zajištěné laminátovým profilem tak, aby nedocházelo k vyblednutí a opotřebení barev. Okraje postele jsou vybaveny speciálním ráfkem bez ostrých hran, který překrývá desku. Praktické boční zábrany ochrání vaše ratolesti před pádem z postýlky během spánku. Postel je robustní a velmi odolná. Rošt je vyroben z lišt, které mají tloušťku 2 cm. Matrace a úložný prostor nejsou součástí postýlky. Nosnost postele: 150 kg Celkové rozměry: 164x77 cm

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ourbaby Dětská postel Květinky, 160x70 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088236667 a ID 3327749
- jistota kvalitního výrobce Ourbaby
- kategorie Dětské postele

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 90 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ourbaby Dětská postel Květinky, 160x70 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ourbaby Dětská postel Květinky, 160x70 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské postele Ourbaby, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ourbaby Dětská postel Květinky, 160x70 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské postele Ourbaby, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz