Kde koupit Ovocné koktaily: ovocné, krémové a plné vitamínov

Kniha Ovocné koktaily: ovocné, krémové a plné vitamínov:Chutné a zdravé nápoje pre všetkých, ktorí milujú svieže smoothies, a ovocné i mliečne miešané koktaily. Kým zamatové smoothies sú hustejšie, vy… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ovocné koktaily: ovocné, krémové a plné vitamínov Nápoje, koktejly
Cena
186 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ovocné koktaily: ovocné, krémové a plné vitamínov které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 186 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Ovocné koktaily: ovocné, krémové a plné vitamínov:Chutné a zdravé nápoje pre všetkých, ktorí milujú svieže smoothies, a ovocné i mliečne miešané koktaily. Kým zamatové smoothies sú hustejšie, vyrobené z mixovaného ovocia alebo zeleniny, doplnené čerstvými džúsmi alebo mliekom a niekedy aj so sirupom a zmrzlinou, miešané koktaily sú vyrobené iba z ovocných štiav, ktoré môžu byť kombinované rôznymi spôsobmi. Prajeme veľa zábavy pri mixovaní, miešaní a trepaní tých najrozličnejších nápojov z ananásov, banánov, uhoriek a mnohých ďalších ingrediencií.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ovocné koktaily: ovocné, krémové a plné vitamínov z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788081076640 a ID 5184910
- jistota kvalitního výrobce Svojtka
- kategorie Nápoje, koktejly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 132 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ovocné koktaily: ovocné, krémové a plné vitamínov. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ovocné koktaily: ovocné, krémové a plné vitamínov na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nápoje, koktejly Svojtka, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ovocné koktaily: ovocné, krémové a plné vitamínov vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: