Kde koupit Pabobo Automatické noční světlo Super Nomade-Blue Lion (USB nabíjení)

Dětská LED lampička vydávající jemné světlo pro klidný spánek děťátka. Svítí bez potřeby kabelů či baterií - dobíjí se pomocí univerzálního micro USB kabelu a poté může svítit až 200 hodin! Není potře… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pabobo Automatické noční světlo Super Nomade-Blue Lion (USB nabíjení)
					
				 Noční světýlka a lampičky
Cena
999 Kč
Dostupnost
Skladem 17.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pabobo Automatické noční světlo Super Nomade-Blue Lion (USB nabíjení) které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 999 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dětská LED lampička vydávající jemné světlo pro klidný spánek děťátka. Svítí bez potřeby kabelů či baterií - dobíjí se pomocí univerzálního micro USB kabelu a poté může svítit až 200 hodin! Není potřeba ji vypínat ani zapínat, jednoduše se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám okolí. Je lehká, anatomicky tvarovaná a snadno uchopitelná do malých dětských ručiček. Větší děti mohou lampičku používat jako osvětlení ve tmě a najít tak správnou cestu v noci bez buzení dospělých. V zadní části má LCD displej s ukazatelem stavu nabití baterií a tlačítko pro výběr intenzity osvětlení (2 úrovně). Bezpečná, nezahřívá se. Vhodná pro děti od narození. Uklidňující a dlouhotrvající záře Ideální pro sledování průběhu spánku dětí, bez jejich probuzení Zapíná se a vypíná automaticky Lehké a kompaktní Vydrží svítit až 200 hodin Dobíjení kdekoliv a kdykoliv – univerzální nabíječka USB Studené LED světlo V souladu se směrnicí RoHS Bez ftalátů Splňuje evropské normy EN 60598-2-12 Výška: 9 cm Hmotnost: 71 g

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pabobo Automatické noční světlo Super Nomade-Blue Lion (USB nabíjení) z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3760125261393 a ID 109252
- jistota kvalitního výrobce Pabobo
- kategorie Noční světýlka a lampičky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 62 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pabobo Automatické noční světlo Super Nomade-Blue Lion (USB nabíjení) . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pabobo Automatické noční světlo Super Nomade-Blue Lion (USB nabíjení) na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Noční světýlka a lampičky Pabobo, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pabobo Automatické noční světlo Super Nomade-Blue Lion (USB nabíjení) vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Noční světýlka a lampičky Pabobo, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz