Kde koupit PacaPod FIRENZE hnědá - luxusní kožená kabelka i přebalovací taška

Nejnovější kožená kabelka od značky PacaPod s názvem Firenze je kombinací mistrovského řemesla a čisté elegance. Všechny kabelky PacaPod jsou vybaveny dvěma samostatnými taštičkami. Jedna taštička slo… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • PacaPod FIRENZE hnědá - luxusní kožená kabelka i přebalovací taška
					
				 Kočárky a příslušenství
Cena
10 390 Kč
Dostupnost
Skladem 17.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží PacaPod FIRENZE hnědá - luxusní kožená kabelka i přebalovací taška které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 10 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nejnovější kožená kabelka od značky PacaPod s názvem Firenze je kombinací mistrovského řemesla a čisté elegance. Všechny kabelky PacaPod jsou vybaveny dvěma samostatnými taštičkami. Jedna taštička slouží jako termoobal a druhá jako přebalovací stanice. Potraviny a přebalovací potřeby tak zůstávají hygienicky oddělené. Obě taštičky mohou být použity i samostatně a přichyceny k madlu kočárku. Základní vybavení obsahuje: nastavitelný popruh přes rameno karabinku na klíče na gumičce taštičku - termoobal na potraviny, který je zároveň i krásný batůžek pro dítě taštičku - pro potřeby na přebalování přebalovací podložku karabinky pro uchycení na kočárek

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PacaPod FIRENZE hnědá - luxusní kožená kabelka i přebalovací taška z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5060177931328 a ID 188214
- jistota kvalitního výrobce PacaPod
- kategorie Kočárky a příslušenství

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit PacaPod FIRENZE hnědá - luxusní kožená kabelka i přebalovací taška . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa PacaPod FIRENZE hnědá - luxusní kožená kabelka i přebalovací taška na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kočárky a příslušenství PacaPod, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete PacaPod FIRENZE hnědá - luxusní kožená kabelka i přebalovací taška vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kočárky a příslušenství PacaPod, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz