Kde koupit Pampers Pants plenkové kalhotky 6 Extra Large (16-22 kg), 19 ks

  • Pampers Pants plenkové kalhotky 6 Extra Large (16-22 kg), 19 ks
					
				 Plenkové kalhotky
Cena
159 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pampers Pants plenkové kalhotky 6 Extra Large (16-22 kg), 19 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 159 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

 

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pampers Pants plenkové kalhotky 6 Extra Large (16-22 kg), 19 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4015400673378 a ID 942855
- jistota kvalitního výrobce Pampers
- kategorie Plenkové kalhotky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 53 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pampers Pants plenkové kalhotky 6 Extra Large (16-22 kg), 19 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pampers Pants plenkové kalhotky 6 Extra Large (16-22 kg), 19 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Plenkové kalhotky Pampers, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pampers Pants plenkové kalhotky 6 Extra Large (16-22 kg), 19 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Plenkové kalhotky Pampers, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz