Kde koupit Panenka hadrová, 60 cm

Velmi krásná hadrová panenka pro holky. Panenka je celá vyrobená z látky, nebo různých textílií a její ručičky i nožičky se libovolně hýbou. Hračka je krásně měkká, jemná a výborně se hodí na každoden… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Panenka hadrová, 60 cm Pro holky
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 20.09.2020
Doprava na tento produkt
od 89 Kč
Do obchodu » bambule.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Panenka hadrová, 60 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Velmi krásná hadrová panenka pro holky. Panenka je celá vyrobená z látky, nebo různých textílií a její ručičky i nožičky se libovolně hýbou. Hračka je krásně měkká, jemná a výborně se hodí na každodenní hraní. Díky jejímu měkkému hadrovému tělíčku, mouho spát i v noci v postýlce.

Z toho e-shopu bambule.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Panenka hadrová, 60 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592525042839 a ID 622371
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Pro holky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 131 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Panenka hadrová, 60 cm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Panenka hadrová, 60 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop bambule.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pro holky , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Panenka hadrová, 60 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci bambule.cz

Zábava vašich dětí může začínat na bambule.cz. Jedná se o nejoblíbenšjší hračkářství u nás. Zobrazte se si nabídku zboží Pro holky , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt bambule.cz za výhodnou cenu.


bambule.cz